• Dariaus ir Girėno g. 42, LT - 02189 Vilnius
  • +370 610 88193

Mūsų įmonė statybos srityje naudoja tik kokybiškas ir pažangiausias medžiagas, statybos darbų procesas yra griežtai kontroliuojamas, todėl klientams galime pasiūlyti aukščiausia kokybę.

UAB “Ternita” atlieka įvairios paskirties ir apimčių statybos, remonto, dizaino bei architektūros darbus. Bendrovės veiklos spektras apima gyvenamųjų, gamybinių, viešosios paskirties bei komercinių pastatų statybas (nuo pamatų iki raktų įteikimo), mūro ir metalo konstrukcijų surinkimą, restauravimo darbų vystymą.

Mūsų misija” – kurti ir įgyvendinti unikalius, novatoriškus nekilnojamojo turto projektus suteikiančius visuomenei aukštesnę veiklos ir gyvenimo kokybę Lietuvoje.

UAB “Ternita” nuo pat įsikūrimo didžiausia dėmesį skiria veiklos valdymo efektyvumo didinimui, statybos darbų kokybės gerinimui ir modernių technologijų įdiegimui. Savo darbams mes taikome griežčiausius reikalavimus ir visada siekiame geriausio rezultato. Mūsų statomi bei renovuojami namai išsiskiria savo individualumu. Mes esame orientuoti į aukščiausią kokybę, tad visų pastatų apdailos ir interjero darbuose UAB “Ternita” drąsiai konkuruoja su užsienio rangovais. Pažangių statybos technologijų taikymas ir nuolatinis darbuotojų tobulėjimas užtikrina išskirtinę UAB “Ternita” darbo kokybę ir pajėgumus, vykdant net ir didžiausios apimties projektus.

REGISTRAVIMO PAŽYMĖJIMAS
KVALIFIKACIJOS ATESTAS
Top